news-details

Хърватия беше домакин на срещата на външните министри от MED9

Според съобщение на Министерството на външните и европейските работи на Република Хърватия, страната беше домакин на срещата на външните министри на MED9 в Дубровник в рамките на своето председателство.

По време на срещата бяха обсъдени темите за регионалната устойчивост, свързаността и сигурността.

Бяха разгледани и въпроси, свързани със засилването на сътрудничеството с партньорите от Южното съседство, Западните Балкани и страните от Персийския залив.

Bulgaria News Agency